4 klasės mokiniai dalyvavo A.Žikevičiaus saugaus vaiko mokyklos organizuotame renginyje „Vieną kartą mieste…“. Tai buvo 1-4 klasių mokiniams skirta prasminga ir interaktyvi saugaus eismo šventė, kurios tikslas – atkreipti vaikų dėmesį į saugų elgesį kelyje, skatinti atsakomybę ir ugdyti sąmoningus eismo dalyvius.
   Renginio metu mokiniai atliko teorines ir praktines užduotis, demonstravo žinias apie saugų eismą, o jų pasirodymus vertino teisėjų ir policijos komisija.
   Ši šventė ne tik suteikė daug gerų emocijų, bet ir priminė, kad eismo saugumas prasideda nuo kiekvieno mūsų.

 

Prieinamumo nustatymai