Kūrybiškumas, tyrinėjimas ir komandinis darbas – taip galima apibūdinti 4-ų klasių mokinių projektinių darbų pristatymus.
Mūsų mokykla dalyvauja tarpmokykliniame STEAM projektinių darbų projekte, kuriame ketvirtokai turėjo galimybę pasijusti tikrais tyrėjais. Dirbdami komandose mokiniai rinkosi jiems aktualias temas, formulavo problemas, atliko tyrimus, analizavo rezultatus ir kūrybiškai pristatė savo išvadas.
Ši veikla mokiniams suteikė ne tik naujų žinių, bet ir padėjo ugdyti svarbius gebėjimus – bendradarbiavimą, kritinį mąstymą, atsakomybę, viešojo kalbėjimo įgūdžius bei pasitikėjimą savimi.
Didžiuojamės mokinių smalsumu, atkaklumu ir gebėjimu ieškoti sprendimų! Ačiū mokytojoms Audronei, Ingridai, Ramunei už įkvėpimą ir pagalbą, mokiniams – už puikius projektinius darbus bei drąsą pristatyti savo idėjas.