Visą trimestrą mūsų ketvirtų klasių mokiniai rengė STEAM projektus, kuriuos sėkmingai pristatė Vytauto Didžiojo universiteto „Atžalyno“ progimnazijoje. Mokiniai patys rinkosi temas, kėlė probleminius klausimus, planavo tyrimus, atliko bandymus, konstravo, kūrė maketus ir ieškojo atsakymų į jiems rūpimus klausimus. Projektų temos buvo itin įdomios ir įvairios: „Mano ramybės įrankių dėžutė“, „Kristalų formavimas ir auginimas namuose cukraus ir druskos tirpale“, „Per kiek laiko supus obuoliai skirtingose oro sąlygose“ ir daugelis kitų.
STEAM veiklos ugdo smalsumą, kritinį mąstymą, kūrybiškumą, problemų sprendimo bei bendradarbiavimo įgūdžius. Tyrinėdami ir kurdami mokiniai mokosi ne tik teorijos, bet ir praktiškai taikyti žinias realiose situacijose.
Didžiuojamės mokinių drąsa, atsakingu darbu ir puikiais projektų pristatymais! Nuoširdžiai dėkojame mokytojoms Audronei, Ingridai ir Ramunei už įkvėpimą, pagalbą, tėveliams už palaikymą ir mokinių lydėjimą STEAM atradimų keliu.